BENT 15.6" 40Pin NV156FHM-T0J B156HAK02.4 FHD Εικονική οθόνη LCD υπολογιστή
Εικόνα φορητού υπολογιστή
3 απόψεις
Συνομιλία τώρα
►Εισαγωγή Προϊόντος Αυτή η οθόνη LCD αφής 15,6" FHD On-Cell με σχεδιασμό 40Pin εξασφαλίζει ομαλές επιχειρηματικές λειτουργίες, ιδανική για φορητούς υπολογιστές που χρειάζονται οθόνες με γρήγορη απόκρι... Δείτε περισσότερα
Μηνύματα επισκέπτη Αφήστε μήνυμα
BENT 15.6