Νέα BOE 144Hz NV156FHM-NY4 15.6 " Slim 40Pin 1920*1080 FHD Λάπτοπ LCD οθόνη
Εικόνα φορητού υπολογιστή
2 απόψεις
Συνομιλία τώρα
►Εισαγωγή Προϊόντος 1-Η νέα NV156FHM-NY4 της BOE είναι μια λεπτή οθόνη LCD laptop 15,6 ιντσών με διασύνδεση 40Pin, που διαθέτει ανάλυση 1920*1080 FHD για ευκρινή, ζωντανά γραφικά.​ 2-Αυτή η οθόνη 15,6... Δείτε περισσότερα
Μηνύματα επισκέπτη Αφήστε μήνυμα
Νέα BOE 144Hz NV156FHM-NY4 15.6