BENT BOE 15.6 " Slim 30Pin NV156FHM-N63 FHD Laptop αντικατάσταση οθόνης LCD
Εικόνα φορητού υπολογιστή
2 απόψεις
Συνομιλία τώρα
►Εισαγωγή Προϊόντος Αυτή η οθόνη LCD 15,6" Slim FHD με σχεδιασμό 30Pin ταιριάζει άψογα, ιδανική για την αντικατάσταση εμπορικών φορητών υπολογιστών που χρειάζονται αξιόπιστες οθόνες. Η οθόνη αντικατάσ... Δείτε περισσότερα
Μηνύματα επισκέπτη Αφήστε μήνυμα
BENT BOE 15.6