Αρχικό 16.0 " Slim 30Pin N160JCA-EEL για ThinkPad T16 Laptop LCD Screen Αντικατάσταση
Όλες οι κατηγορίες
Επικοινωνήστε μαζί μας
Miss. Anna
Επικοινωνήστε τώρα
Ονομασία μάρκας: Innolux
Αριθμός μοντέλου: Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ.
MOQ: 2 τεμάχια
τιμή: Negotiable Price
Πληροφορίες συσκευασίας: Τσάντα φυσαλίδων + θάλαμο φυσαλίδων + κατάλληλο σκληρό χαρτοκιβώτιο
Όροι πληρωμής: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Πιστοποίηση:
CE/FCC/RoHS
Μοντέλο:
Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ.
Μέγεθος οθόνης:
160,0 ίντσες
Διασύνδεση:
EDP 30PIN
Χρώμα υποστήριξης:
16,7M 45% NTSC
Δυνατότητα προσφοράς:
Μήνας 1000 τεμ.
Επισημαίνω:
16Η οθόνη LCD του ThinkPad T16
30pin οθόνη υπολογιστή N160JCA-EEL
υποκατάσταση οθόνης ThinPad T16
Περιγραφή του προϊόντος
ΕπικεφαλήςΧαρακτηριστικά
    • N160JCA-EEL 16.0 " Slim IPS LCD, 1920 × 1200 WUXGA, 30pin σύνδεσμος, τέλεια άμεση αντικατάσταση για οθόνες φορητών υπολογιστών ThinkPad T16.
    • Αρχική 16 ιντσών N160JCA-EEL ματ IPS οθόνη, 30Pin λεπτό σχεδιασμό, ανανέωση 60Hz, παρέχει καθαρά οπτικά για το ThinkPad T16.
    • 16.0" N160JCA-EEL αντικατάσταση LCD, 1920x1200 ανάλυση, 30Pin διεπαφή, ευρείες γωνίες θέασης ιδανική για ThinkPad T16.
    • ThinkPad T16 συμβατή N160JCA-EEL 16 "λεπτή οθόνη, 30Pin, IPS ματ πάνελ, καθαρή απεικόνιση WUXGA για καθημερινή χρήση.
    • N160JCA-EEL 16.0 ιντσών αρχική οθόνη LCD, 30Pin λεπτό προφίλ, 1920 × 1200, αντι-φως IPS, αξιόπιστη αναβάθμιση για το ThinkPad T16.
    • 16 ιντσών αντικατάσταση οθόνης N160JCA-EEL IPS, σύνδεσμος 30Pin, αναλογία εικόνας 16:10, ταιριάζει άψογα για φορητούς υπολογιστές ThinkPad T16.
ΕπικεφαλήςΠεριγραφή του προϊόντος
Ετικέτα Innolux
Σχήμα Ειδικότερα:
Μέγεθος 16.0 ίντσες
Συνδέτης βίντεο EDP 30Pin
Ταχύτητα ανανέωσης 60 Hz
Απόφαση 1920 ((RGB) × 1200, WUXGA
Στυλ σχήματος Στενό (PCBA Bent, T≤3,0mm)
ΕπικεφαλήςΛεπτομέρειες εικόνας
Αρχικό 16.0 " Slim 30Pin N160JCA-EEL για ThinkPad T16 Laptop LCD Screen Αντικατάσταση 0
Μια στάση για να μας γνωρίσετε
Αρχικό 16.0 " Slim 30Pin N160JCA-EEL για ThinkPad T16 Laptop LCD Screen Αντικατάσταση 1
Αρχικό 16.0 " Slim 30Pin N160JCA-EEL για ThinkPad T16 Laptop LCD Screen Αντικατάσταση 2
Αρχικό 16.0 " Slim 30Pin N160JCA-EEL για ThinkPad T16 Laptop LCD Screen Αντικατάσταση 3
Αρχικό 16.0 " Slim 30Pin N160JCA-EEL για ThinkPad T16 Laptop LCD Screen Αντικατάσταση 4
Αρχικό 16.0 " Slim 30Pin N160JCA-EEL για ThinkPad T16 Laptop LCD Screen Αντικατάσταση 5
Αρχικό 16.0 " Slim 30Pin N160JCA-EEL για ThinkPad T16 Laptop LCD Screen Αντικατάσταση 6
Αρχικό 16.0 " Slim 30Pin N160JCA-EEL για ThinkPad T16 Laptop LCD Screen Αντικατάσταση 7
Αρχικό 16.0 " Slim 30Pin N160JCA-EEL για ThinkPad T16 Laptop LCD Screen Αντικατάσταση 8